Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Awaryjne Otwieranie mieszkań, domów w Chorzowie

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

Jest rozwiązanie!awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

W sytuacjach kryzysowych tj. zatrzaśnięte drzwi w mieszkaniu lub domu, zgubione klucze, które uniemożliwiają nam dostanie się do pomieszczenia, powinno się skorzystać z pomocy profesjonalistów, dla których awaryjne otwieranie drzwi to codzienność. W takim wypadku należy bezapelacyjnie wezwać Pogotowie Zamkowe w Chorzowie. Specjaliści przeszkoleni w każdym typie zamków i zabezpieczeń, a bezszkodowe, awaryjne otwieranie mieszkań dokonują z precyzją chirurgiczną, szybko i dokładnie. Możliwe jest to dlatego, że posiadają potrzebną wiedzę, nowoczesne specjalistyczne narzędzia i doświadczenie.
Czy nie jest to lepsze i tańsze rozwiązanie?

Misja i cel Pogotowia Ślusarskiego w Chorzowie

Aby pomóc w sytuacjach, w których nie możecie dostać się Państwo do mieszkania powstała nasza firma. Świadczymy usługi w pełni profesjonalne. Gruntowne przygotowanie teoretyczne, wielkie doświadczenie i najnowocześniejsze narzędzia sprawiają, że awaryjne otwieranie mieszkań, biur, magazynów czy bram garażowych jest szybkie, sprawne i dokładne. Wiedza jaką zdobywamy na regularnych szkoleniach, warsztatach i targach branżowych sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dostępność usług. Awarie, niestety, nie wybierają odpowiednich godzin. Dlatego dla Państwa wygody jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę każdego dnia tygodnia, weekendy i święta.

Warto zapisać sobie nasz numer telefonu - 696-696-205. Nikt nie działa tak dobrze jak my.

Dla wygody i spokoju naszych Klientów świadczymy również inne zbieżne usługi.

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
naprawa Zamków wszelkiego typu ,
ślusarstwo klasyczne.

Profesjonalizm naszych techników, szybkość reakcji na problem i bezszkodowe awaryjne otwieranie sprawia, że możemy Państwu zaproponować najlepszą obsługę w Chorzowie i okolicach.

Dyżur całodobowy Pogotowia ślusarskie w Chorzowie jest pod numerem telefonu: 32 728-19-20 lub 696-696-205

Inne miasta: