Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Montaż i Wymiana zamków w Chorzowie

tel. (32) 728-19-20 lub 696-696-205

Bezpieczeństwo

zamki używane do montażu

Szukając drzwi do domu wybieramy takie, które mają unikalne, opatentowane zabezpieczenia. Gwarantuje nam to spokój i bezpieczeństwo. Niezawodność zamków i zabezpieczeń może jednak po pewnym czasie się skończyć, a zamek ulec uszkodzeniu. W takim przypadku należy go niezwłocznie wymienić. W tym celu poszukujemy specjalistów, którzy wykonają montaż i wymiana zamków, szybko tanio, bez dodatkowych kosztów, a poza tym nie zakłócą trybu dnia codziennego. Nie warto tracić całego dnia w oczekiwaniu na innych specjalistów, podczas gdy wymiana zamka przez naszych fachowców może odbyć się w dogodnym dla Państwa czasie. Pogotowie Zamkowe w Chorzowie jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. A szybka pomoc odbywa się dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów..

Jakość

Dzisiejsze systemy zabezpieczeń i patentowych zamków potrafią zaskoczyć niejednego ślusarza starej daty. Tylko stałe szkolenia kadry technicznej i udział w warsztatach i targach producenckich zapewnia profesjonalizm fachowców. Specjalistyczne narzędzia przypisane do danych patentowych zabezpieczeń to wyposażenie, które posiadamy. Doświadczenie i nowoczesne narzędzia pozwalają nam na bezszkodowe przeprowadzenie operacji, jakim jest wymiana zamka.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Dostępność

Montaż zamka to podstawa zabezpieczenia domu, mieszkania, biura czy firmy. Czynność tą powinni przeprowadzić najlepsi specjaliści, a takich mogą Państwo znaleźć tylko w Pogotowiu Zamkowym w Chorzowie. To dla Państwa wygody jesteśmy dostępni o każdej porze. Dzień, noc, sobota, niedziela czy wigilia lub sylwester - dla nas to nie ma znaczenia. Jesteśmy zawsze gotowi do działania, a montaż i wymiana zamków może się odbyć w dogodnym dla Państwa dniu i o komfortowej porze.

W przypadku, gdy chcieliby Państwo skonsultować lub dostarczyć za naszym pośrednictwem odpowiedni i wysokiej klasy zamek lub zabezpieczenie drzwi, chętnie w tym pomożemy. Warto skorzystać z naszego doświadczenia, a montaż zamka przebiegnie szybciej niż Państwo myślicie.

Mobilność

Działamy na terenie Chorzowa i okolic. Jesteśmy gotowi do pracy 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia i święta.

Specyfika naszego Pogotowia ślusarskiego sprawia, że dostępne są również inne wąskie specjalności.

naprawa zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo klasyczne.

Dyżur całodobowy Pogotowia ślusarskiego w Chorzowie jest pod numerem telefonu: 32 728-19-20 lub 696-696-205

Inne miasta: