Naprawa zamków w Chorzowie 24h

tel. 696-696-205

Naprawa zamków w Chorzowie 24h


Czy można naprawić zamek ?

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że dużej części przypadków wymiany zamków w drzwiach można by uniknąć. Często zamek daje dużo wcześniej znać właścicielowi, że coś jest nie tak. Przeskakiwanie klucza, luz na przełożeniu lub nawet łatwość przekręcenia to pierwsze oznaki wyrobienia się przekładek. Naprawa zamka to czasem wymiana prostej części, a zamek można dalej użytkować przez lata. Zdarza się, że nawet zepsuty zamek nie zmusza do wymiany go na nowy. Jednak żeby to zrobić, trzeba po pierwsze się na tym znać, po drugie mieć odpowiednie narzędzia. Drzwi wejściowe to przecież najważniejsza linia ochrony naszego domu, mieszkania, magazynu czy biura. Dlatego bezpieczeństwo dla Pogotowia ślusarskie w Chorzowie to priorytet.

Naprawa zamków przez naszych specjalistów jest zawsze wykonana szybko i precyzyjnie. Gdy nie ma dostępnych części zamiennych i naprawa zamka jest właściwie niemożliwa, jesteśmy wstanie sami wykonać daną część. Umożliwiają nam to ciągłe doskonalenia się na szkoleniach i warsztatach.


Zamki bez tajemnic

Nie ma dla nas zamków, których nie można naprawić. Zepsuty zamek, zarówno taki, który dostępny jest na rynku, jak i unikatowy, to dla nas żaden problem. Dzięki wiedzy, jaką zdobywamy przy współpracy z najlepszymi producentami zamków i zabezpieczeń, jesteśmy zawsze na bieżąco. Gdyby okazało się jednak, że naprawa zamka mogła być dla Państwa nieopłacalna, dysponujemy całym wachlarzem zamków na wymianę. Oczywiście decyzja będzie należeć do Państwa.

Pamiętajmy, że im wcześniej nastąpi zgłoszenie awaryjności zamka, tym większa szansa na naprawę i zmniejszenie kosztów wynikających z zaistniałej sytuacji.

Dla pełnej oferty naszego Pogotowia ślusarskiego w Chorzowie warto zaznaczyć specjalności, które Państwu mogą być najbardziej potrzebne.

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo klasyczne


W przypadku, gdy zepsuty zamek wymaga natychmiastowej interwencji, tylko my jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny w ciągu doby, przez 7 dni w tygodniu razem ze świętami i weekendami.


Dyżur całodobowy Pogotowia ślusarskie w Chorzowie jest pod numerem telefonu: 696-696-205


Inne miasta: