Awaryjne otwieranie samochodów w Chorzowie

tel. 696-696-205


Kluczyki na siedzeniu. Sygnał zamka centralnego. Dreszcz na plecach.

Awaryjne otwieranie samochodów w Chorzowie

Ilu z nas zdarzyła się sytuacja, gdy w codziennej gonitwie zatrzasnęliśmy kluczyki w samochodzie? Oczywiście największy problem pojawia się wtedy, gdy nie ma drugiego kompletu lub np. żona machinalnie zabrała go ze sobą w delegację. Zwykle wołamy zaprzyjaźnionego mechanika lub kolegę fachurę. Jednak najczęściej kończy się na uszkodzeniu szyby lub drzwi, a w najgorszym wypadku może spalić się komputer samochodu. Do tego wycie alarmu mamy zapewnione. Tak zwykle kończy się awaryjne otwieranie aut przez niewyszkolonych w tej profesji mechaników lub kolegów amatorów. Jak tego uniknąć?


Bezszkodowe awaryjne otwieranie samochodów Chorzów

Pierwsza sprawa to wiedza. Specjalistów w tej dziedzinie jest niewielu, zaś takich, którzy regularnie szkolą się u producentów zabezpieczeń samochodów – jeszcze mniej. W takiej sytuacji jak awaryjne otwieranie aut należy skorzystać z usług profesjonalistów z Pogotowia Zamkowego w Chorzowie. Najnowsze narzędzia, wiedza i dyspozycyjność sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni w naszej branży. Dostępność 24 godziny na dobę oraz szybkość dojazdu do klienta daje nam pozycję lidera branży. Bezszkodowe awaryjne otwieranie aut to nasza specjalność, a dla klienta spokój i gwarancja bezpieczeństwa.


Nie ma samochodu, którego nie otworzymy!

O czym warto jeszcze wiedzieć

Awaryjne otwieranie potrzebne bywa również w innych sytuacjach i niekoniecznie jest związane tylko z autami. Dla naszych Klientów mamy pełen pakiet usług specjalistycznych, które w sytuacjach kryzysowych są dostępne non stop.

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
naprawa Zamków wszelkiego typu ,
ślusarstwo klasyczne

To właśnie specjalizacja działań, bezszkodowe precyzyjne wykonanie zlecenia, szybkość reakcji na zgłoszenie klienta oraz dostępność usług sprawiają, że korzystanie z naszych usług jest pożądane przez klientów.
Dlatego warto zapisać nasz numer i dzwonić w przypadku awarii!


Dyżur całodobowy Pogotowia Zamkowego w Chorzowie jest pod numerem telefonu: 696-696-205


Inne miasta: